Член Єдиного Центру, народний депутат України Леся Оробець на прес-конференції в УНІАН відзначила, що одним з головних пріоритетів нового політичного об’єднання є орієнтація не на виборця, а на Громадянина України.
«Виборці втомилися від популізму. А ми відштовхуємося, в першу чергу, від інтересів громадян. Будувати свою політику будемо «знизу вгору», – зазначила Леся Оробець.
На її думку, наразі у суспільстві виникла необхідність у створення такої партії, як Єдиний Центр. За словами Оробець, ця політична сила буде відстоювати інтереси усіх регіонів країни.
«Політика переповнена політичними силами, які орієнтуються лише на один регіон, на одного політичного лідера. Наша задача – орієнтуватися на громадянина України», – зазначила народний депутат.