|
Рішення окружних виборчих комісій |
Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року Cтаном на : 28.10.2012 11:48:54 |
№ ОВО |
Опис меж ОВО |
Адреса місцезнаходження ОВК |
Кількість |
Автономна Республіка Крим (35) |
ОВО №1 |
Залізничний район міста Сімферополя з населеними пунктами Залізничної районної в місті Сімферополі ради, Центральний район міста Сімферополя |
вул.Горького, 15, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95000 |
1 |
ОВО №3 |
місто Джанкой, Джанкойський, Красногвардійський райони |
вул.Леніна, 45/2, м.Джанкой, Автономна Республіка Крим, 96100 |
2 |
ОВО №4 |
міста Євпаторія з населеними пунктами Євпаторійської міської ради, Саки, Сакський район |
вул.Дьомишева, 129, м.Євпаторія, Автономна Республіка Крим, 97400 |
15 |
ОВО №5 |
місто Керч, частина Ленінського району (виборчі дільниці № 010346 – 010356, 010358, 010360 – 010363, 010365, 010366, 010370 –010374, 010379 – 010385) |
вул.Свердлова, 6, м.Керч, Автономна Республіка Крим, 98300 |
4 |
ОВО №6 |
місто Феодосія з населеними пунктами Феодосійської міської ради, Кіровський район, частина Ленінського району (виборчі дільниці № 010343 – 010345, 010357, 010359, 010364, 010367 – 010369, 010375 –010378, 010386 – 010394) |
вул.Земська, 6, м.Феодосія, Автономна Республіка Крим, 98100 |
2 |
ОВО №7 |
міста Алушта, Ялта з населеними пунктами Алуштинської та Ялтинської міських рад |
пл.Радянська, 1, м.Ялта, Автономна Республіка Крим, 98600 |
2 |
ОВО №9 |
міста Армянськ з населеними пунктами Армянської міської ради, Красноперекопськ, Красноперекопський, Первомайський, Роздольненський, Чорноморський райони |
вул.Леніна, 63, смт Первомайське, Первомайський р-н, Автономна Республіка Крим, 96300 |
9 |
Вінницька область (2) |
ОВО №12 |
частина міста Вінниці (виборчі дільниці № 051435 – 051476, 051548 –051574, 051587 – 051590), частина Вінницького району (виборчі дільниці № 050125 – 050129, 050138 – 050144, 050146 – 050148, 050150 –050153, 050157 – 050160, 050163, 050168 – 050184) |
вул.50-річчя Перемоги, 7, м.Вінниця, 21001 |
1 |
ОВО №14 |
місто Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони |
вул.Київська, 16, м. Жмеринка, Вінницька обл., 23100 |
1 |
Волинська область (15) |
ОВО №20 |
Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони |
вул.Б.Хмельницького, 2, м.Горохів, Горохівський р-н, Волинська обл., 45700 |
2 |
ОВО №21 |
місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони |
вул. Незалежності, 73, м.Ковель, Волинська обл. |
12 |
ОВО №22 |
місто Луцьк |
вул. Б.Хмельницького, 19, м.Луцьк, Волинська обл., 43025 |
1 |
Дніпропетровська область (8) |
ОВО №25 |
частина Амур-Нижньодніпровського району (виборчі дільниці № 121063, 121064, 121071 – 121077, 121084, 121087 – 121103), Красногвардійський район міста Дніпропетровська |
вул.Шмідта, 18, м.Дніпропетровськ, 49006 |
1 |
ОВО №26 |
Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська (виборчі дільниці № 121286 – 121298, 121310 – 121315), селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради |
вул. К.Лібкнехта, 70, м. Дніпропетровськ, 49069 |
3 |
ОВО №30 |
Баглійський, Дніпровський райони, частина Заводського району міста Дніпродзержинська (виборчі дільниці № 121012 – 121021, 121028, 121030, 121036 – 121038, 121040 – 121043) |
пл.Дзержинського, 2, м.Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл., 51931 |
2 |
ОВО №31 |
Жовтневий район, частина Тернівського району міста Кривого Рогу (виборчі дільниці № 121694 – 121728, 121730 – 121733), селища Гірницьке, Коломійцеве, села Новоіванівка, Тернуватий Кут Криворізької міської ради |
вул.Шурупова, 2, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50014 |
1 |
ОВО №40 |
місто Марганець, частина Заводського району міста Дніпродзержинська (виборчі дільниці № 121022 – 121027, 121029, 121031 –121035, 121039, 121044, 121045), Криничанський, Солонянський, Томаківський райони |
вул. Центральна, 13, смт Кринички, Криничанський р-н, Дніпропетровська обл., 52300 |
1 |
Донецька область (26) |
ОВО №42 |
Ворошиловський, Калінінський райони, частина Куйбишевського району міста Донецька (виборчі дільниці № 141833, 141836 – 141842) |
вул.Артема, 74, м.Донецьк, 83001 |
1 |
ОВО №43 |
Ленінський район, частина Кіровського (виборчі дільниці № 141805 – 141811), частина Куйбишевського (виборчі дільниці № 141827 –141832, 141834, 141835, 141843 – 141871, 141873, 141874) районів міста Донецька |
вул. Куйбишева, 31, м. Донецьк, 83101 |
2 |
ОВО №46 |
міста Артемівськ, Красний Лиман, Артемівський район |
вул. Артема, 44, м. Артемівськ, Донецька обл., 84500 |
3 |
ОВО №47 |
місто Слов’янськ, Олександрівський, Слов’янський райони |
пл.Жовтневої революції, 2, м.Слов’янськ, Донецька обл., 84122 |
6 |
ОВО №48 |
місто Краматорськ |
пл.Леніна, 2, м.Краматорськ, Донецька обл., 84313 |
6 |
ОВО №49 |
міста Дружківка, Костянтинівка, Костянтинівський, Красноармійський райони |
вул.Леніна, 260, м.Костянтинівка, Донецька обл., 85114 |
2 |
ОВО №51 |
Микитівський, Центрально-Міський райони міста Горлівки |
просп.Перемоги, 67, м.Горлівка, Донецька обл., 84646 |
1 |
ОВО №53 |
міста Єнакієве, Торез |
пл.Леніна, 7, м.Єнакієве, Донецька обл., 86430 |
1 |
ОВО №56 |
Кіровський, Червоногвардійський, Центрально-Міський райони міста Макіївки |
вул.Панченка, 1а, м.Макіївка, Донецька обл., 86132 |
2 |
ОВО №57 |
Іллічівський, Орджонікідзевський райони міста Маріуполя |
просп.Металургів, 150, м.Маріуполь, Донецька обл., 87524 |
1 |
ОВО №58 |
Жовтневий, Приморський райони міста Маріуполя |
вул.Харлампіївська, 17/25, м.Маріуполь, Донецька обл., 87500 |
1 |
Житомирська область (8) |
ОВО №62 |
частина Богунського району (виборчі дільниці № 181338 –181372, 181382 – 181386, 181388, 181389, 181399 – 181403), Корольовський район міста Житомира |
майдан ім.С.П. Корольова, 4/2, м.Житомир, 10014 |
1 |
ОВО №64 |
місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони |
вул.Грушевського, 3, м.Коростень, Житомирська обл.,11503 |
5 |
ОВО №67 |
частина Богунського району міста Житомира (виборчі дільниці № 181373 – 181381, 181387, 181390 – 181398), Житомирський, Любарський, Романівський, Чуднівський райони |
вул.Леніна, 125, м. Чуднів, Чуднівський р-н, Житомирська обл., 13200 |
2 |
Закарпатська область (6) |
ОВО №68 |
міста Ужгород, Чоп, Ужгородський район |
Студентська набережна, 8, м.Ужгород, 88000 |
5 |
ОВО №71 |
місто Хуст, Хустський район, частина Іршавського (виборчі дільниці № 210168 –210171, 210181 – 210183, 210185 – 210190, 210192 – 210195, 210198 – 210202), частина Тячівського (виборчі дільниці № 210479 –210481, 210504, 210516, 210522 – 210524, 210529, 210534, 210535, 210537, 210538) районів |
вул.Карпатської Січі, 21, м.Хуст, Закарпатська обл., 90400 |
1 |
Запорізька область (11) |
ОВО №74 |
Комунарський район, частина Жовтневого району міста Запоріжжя (виборчі дільниці № 230811, 230814, 230820 – 230836) |
вул.Чумаченка, 32, м.Запоріжжя, 69104 |
1 |
ОВО №76 |
Орджонікідзевський, Хортицький райони міста Запоріжжя |
вул.Сєдова, 5, м.Запоріжжя, 69035 |
1 |
ОВО №79 |
місто Енергодар, Василівський, Великобілозерський, Кам’янсько-Дніпровський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230376 – 230386, 230388 – 230392, 230394 – 230399, 230401 –230406, 230408 – 230414) |
вул.Чекістів, 4, м.Василівка, Василівський р-н, Запорізька обл., 71600 |
3 |
ОВО №80 |
місто Мелітополь, Мелітопольський район |
пл.Перемоги, 4, м.Мелітополь, Запорізька обл., 72312 |
2 |
ОВО №81 |
місто Токмак, Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький, Якимівський райони |
вул.Володарського, 322, м.Токмак, Запорізька обл., 71701 |
2 |
ОВО №82 |
Гуляйпільський, Вільнянський, Запорізький, Новомиколаївський, Пологівський райони, частина Оріхівського району (виборчі дільниці № 230387, 230393, 230400, 230407) |
вул.М.Горького, 32, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600 |
2 |
Івано-Франківська область (1) |
ОВО №83 |
частина міста Івано-Франківська (виборчі дільниці № 260855 –260884, 260887 – 260907, 260911 – 260917, 260919 – 260943, 260946 –260961) |
вул.Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004 |
1 |
Київська область (26) |
ОВО №90 |
місто Біла Церква |
пл.Торгова, 6, м.Біла Церква, Київська обл., 09117 |
12 |
ОВО №93 |
міста Переяслав-Хмельницький, Ржищів, Богуславський, Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський райони |
вул.Леніна, 60, м.Миронівка, Миронівський р-н, Київська обл., 08800 |
1 |
ОВО №94 |
міста Васильків, Обухів, Васильківський, Обухівський райони |
вул.Малишка, 10, м.Обухів, Київська обл., 08700 |
12 |
ОВО №97 |
міста Березань, Бровари, Баришівський район, частина Броварського району (виборчі дільниці № 320226 – 320250, 320253 – 320268, 320269 – 320272, 320276, 320277) |
вул.Кірова, 92, м.Бровари, Київська обл., 07400 |
1 |
Кіровоградська область (4) |
ОВО №99 |
частина Кіровського (виборчі дільниці № 350814 – 350869, 350874, 350875, 350882 – 350890), частина Ленінського (виборчі дільниці № 350894 – 350936) районів міста Кіровограда |
вул.Дворцова, 28, м.Кіровоград, 25013 |
1 |
ОВО №101 |
Гайворонський, Голованівський, Маловисківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Ульяновський райони |
вул.Суворова, 3, смт Голованівськ, Голованівський р-н, Кіровоградська обл., 26500 |
3 |
Луганська область (17) |
ОВО №105 |
Жовтневий район, частина Кам’янобрідського району міста Луганська (виборчі дільниці № 441419 – 441432) |
31-й квартал, 14а, м.Луганськ, 91005 |
1 |
ОВО №106 |
місто Сєвєродонецьк, частина міста Стаханова (виборчі дільниці № 441212 – 441232, 441249 – 441251, 441258 – 441262), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440393 – 440421, 440424) |
вул.Леніна, 32, м.Сєвєродонецьк, Луганська обл., 93400 |
3 |
ОВО №107 |
місто Лисичанськ, частина міста Стаханова (виборчі дільниці № 441233 – 441248, 441252 – 441257), частина міста Первомайська (виборчі дільниці № 440975 – 440980, 440987, 440988), частина Попаснянського району (виборчі дільниці № 440381 – 440392, 440422, 440423) |
вул. Гайдара, 78, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100 |
4 |
ОВО №109 |
місто Краснодон, Ленінський район міста Луганська, Краснодонський район |
пл.Леніна, 5, м.Краснодон, Луганська обл., 94400 |
2 |
ОВО №110 |
міста Алчевськ, Антрацит, частина Антрацитівського (виборчі дільниці № 440009 – 440013, 440015 – 440020, 440028), частина Лутугинського (виборчі дільниці № 440179 – 440185, 440199, 440200, 440204, 440205) районів |
вул. Липовенка, 20, м.Алчевськ, Луганська обл., 94214 |
1 |
ОВО №111 |
міста Свердловськ, Ровеньки, частина Антрацитівського району (виборчі дільниці № 440001 – 440008, 440014, 440021 – 440027, 440029 –440034) |
вул.Енгельса, 45, м.Свердловськ, Луганська обл., 94801 |
2 |
ОВО №113 |
Білокуракинський, Кремінський, Новоайдарський, Сватівський, Старобільський, Троїцький райони |
пл.50-річчя Перемоги, 37, м.Сватове, Сватівський р-н, Луганська обл., 92600 |
4 |
Львівська область (14) |
ОВО №115 |
Сихівський район, частина Личаківського району міста Львова (виборчі дільниці № 461925 – 461928, 461931, 461935, 461936, 461940 –461942, 461947 – 461950, 461954 – 461959, 461962 – 461975) |
вул.Зубрівська, 9, м.Львів, 79066 |
1 |
ОВО №117 |
Галицький, Франківський райони, частина Шевченківського району міста Львова (виборчі дільниці № 462130 – 462136) |
вул.Чупринки, 85, м.Львів, 79044 |
1 |
ОВО №120 |
Городоцький, Мостиський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461059 – 461136, 461140 – 461147) |
вул.Майдан Гайдамаків, 5, м.Городок, Городоцький р-н, Львівська обл., 81500 |
1 |
ОВО №121 |
міста Борислав, Дрогобич, Трускавець, Дрогобицький район |
вул.22 Січня, 37, м. Дрогобич, Львівська обл., 82100 |
7 |
ОВО №122 |
Жовківський, Яворівський райони |
вул.І.Франка, 8, м.Яворів, Яворівський р-н, Львівська обл., 81000 |
1 |
ОВО №124 |
місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району (виборчі дільниці № 460619 – 460621, 460624, 460644 –460648, 460654 – 460657, 460659 – 460662, 460665 – 460669) |
вул.Шептицького, 26, м.Сокаль, Cокальський р-н, Львівська обл., 80000 |
1 |
ОВО №125 |
місто Самбір, Сколівський, Старосамбірський, Турківський райони, частина Самбірського району (виборчі дільниці № 461137 – 461139) |
вул.Л.Галицького, 40, м.Старий Самбір, Старосамбірський р-н, Львівська обл., 82000 |
1 |
ОВО №126 |
міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони |
вул.Шевченка, 71, м.Стрий, Львівська обл., 82400 |
1 |
Миколаївська область (13) |
ОВО №127 |
місто Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони |
вул.Чигрина, 9, м.Миколаїв, 54020 |
1 |
ОВО №128 |
Ленінський, Корабельний райони міста Миколаєва |
просп.Жовтневий, 1, м.Миколаїв, 54003 |
2 |
ОВО №129 |
Центральний район міста Миколаєва, Жовтневий район |
вул.Інженерна, 1, м.Миколаїв, 54001 |
2 |
ОВО №130 |
Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони |
вул.Баштанської республіки, 29, м.Баштанка, Баштанський р-н, Миколаївська обл., 56101 |
5 |
ОВО №132 |
місто Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони |
вул.Грушевського, 3, м.Первомайськ, Миколаївська обл., 55213 |
3 |
Одеська область (17) |
ОВО №133 |
Київський район міста Одеси |
вул.Академіка Корольова, 9, м.Одеса, 65114 |
1 |
ОВО №134 |
частина Малиновського району міста Одеси (виборчі дільниці № 511159 –511218, 511220, 511222 – 511244) |
вул.Генерала Петрова, 22, м.Одеса, 65078 |
2 |
ОВО №135 |
Приморський район міста Одеси |
вул.Канатна, 134, м.Одеса, 65039 |
2 |
ОВО №136 |
частина Малиновського (виборчі дільниці № 511219, 511221), частина Суворовського (виборчі дільниці № 511340 – 511365, 511374 –511434) районів міста Одеси |
просп.Добровольського, 106, м.Одеса, 65025 |
4 |
ОВО №138 |
Ананьївський, Березівський, Іванівський, Любашівський, Миколаївський, Ширяївський райони, частина Комінтернівського району (виборчі дільниці № 510473 – 510498, 510521, 510522) |
вул.Леніна, 104, смт Ширяєве, Ширяївський р-н, Одеська обл., 66800 |
2 |
ОВО №140 |
міста Іллічівськ, Теплодар, Овідіопольський район, частина Біляївського району (виборчі дільниці № 510224 – 510229, 510231 – 510236, 510239, 510240, 510244, 510245, 510247, 510250, 510251, 510253 – 510256, 510258 – 510262, 510266, 510267, 510270 – 510275, 510278 – 510282) |
вул.Гагаріна, 14Б, м.Біляївка, Біляївський р-н, Одеська обл., 67600 |
3 |
ОВО №143 |
місто Ізмаїл, Ізмаїльський, Ренійський райони, частина Болградського району (виборчі дільниці № 510291 – 510295, 510297, 510316) |
просп.Суворова, 62, м.Ізмаїл, Одеська обл., 68600 |
3 |
Полтавська область (2) |
ОВО №145 |
Київський район міста Полтави, Котелевський, Полтавський райони |
вул.Маршала Бірюзова, 1/2, м.Полтава, 36014 |
1 |
ОВО №151 |
Гадяцький, Гребінківський, Лохвицький, Пирятинський, Чорнухинський райони, частина Лубенського району (виборчі дільниці № 530495 – 530503, 530507 – 530521) |
вул.Перемоги, 1, м.Лохвиця, Лохвицький р-н, Полтавська обл., 37200 |
1 |
Рівненська область (1) |
ОВО №152 |
частина міста Рівного (виборчі дільниці № 560901 – 560974, 560984 – 561002) |
вул.Гагаріна, 6, м.Рівне, 33000 |
1 |
Сумська область (1) |
ОВО №157 |
Ковпаківський район, частина Зарічного району міста Сум (виборчі дільниці № 590884 – 590895, 590926 – 590943, 591015), село Піщане Сумської міської ради з населеними пунктами Піщанської сільської ради |
вул. Горького, 21, м.Суми, 40004 |
1 |
Тернопільська область (4) |
ОВО №165 |
частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092 – 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610542, 610543, 610553, 610588 – 610590, 610593 – 610595, 610605, 610606, 610608, 610611, 610612) |
вул.Миру, 6, м.Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл., 47201 |
2 |
ОВО №167 |
Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони |
вул.Шевченка, 23, м.Чортків, Чортківський р-н, Тернопільська обл., 48500 |
2 |
Харківська область (11) |
ОВО №170 |
частина Московського району міста Харкова (виборчі дільниці № 631422 – 631446, 631451 – 631461, 631467 – 631480, 631485 – 631492, 631506 – 631524, 631528 – 631532) |
вул.Юр’ївська, 8, м.Харків, 61001 |
1 |
ОВО №174 |
Жовтневий, Ленінський райони міста Харкова |
вул.Карла Маркса, 15, м.Харків, 61012 |
3 |
ОВО №176 |
місто Чугуїв, Великобурлуцький, Вовчанський, Дворічанський, Печенізький, Чугуївський райони |
вул.Якіра, 18, м.Чугуїв, Харківська обл., 63503 |
6 |
ОВО №177 |
міста Ізюм, Куп’янськ, Борівський, Ізюмський, Куп’янський, Шевченківський райони |
вул.Леніна, 3, м.Куп’янськ, Харківська обл., 63701 |
1 |
Херсонська область (5) |
ОВО №182 |
частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650622 – 650653, 650662 – 650670), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650726 – 650768, 650773 – 650782) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад |
площа Свободи, 1, м.Херсон, 73000 |
1 |
ОВО №183 |
Комсомольський район, частина Дніпровського (виборчі дільниці № 650654 – 650661, 650671), частина Суворовського (виборчі дільниці № 650769 – 650772) районів міста Херсона з населеними пунктами Дніпровської, Суворовської та Комсомольської районних у місті Херсоні рад, Білозерський район. |
вул.Суворова, 29, м.Херсон, 73000 |
4 |
Хмельницька область (3) |
ОВО №187 |
частина міста Хмельницького (виборчі дільниці № 681455 –681536) |
вул.Гагаріна, 3А, м.Хмельницький, 29000 |
2 |
ОВО №193 |
місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський, Новоушицький райони |
майдан Відродження, 1, м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл., 32300 |
1 |
Черкаська область (10) |
ОВО №194 |
Придніпровський район, частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711039 – 711042, 711044, 711049, 711080 –711100) |
бульвар Шевченка, 307, м.Черкаси, 18000 |
1 |
ОВО №195 |
частина Соснівського району міста Черкас (виборчі дільниці № 711043, 711045 – 711048, 711050 – 711067, 711074 – 711079), Драбівський, Чигиринський, Чорнобаївський райони |
вул.Благовісна, 170, м.Черкаси, 18000 |
3 |
ОВО №199 |
місто Ватутіне, Жашківський, Звенигородський, Маньківський райони, частина Лисянського (виборчі дільниці № 710397 – 710402, 710405 –710410, 710413 – 710419, 710422 – 710432, 710434, 710435), частина Тальнівського (виборчі дільниці № 710548 – 710562, 710568, 710580, 710586, 710591, 710592) районів |
вул.Давиденка, 71, м.Жашків, Жашківський р-н, Черкаська обл., 19200 |
6 |
Чернівецька область (2) |
ОВО №201 |
Першотравневий, Шевченківський райони, частина Садгірського району міста Чернівців (виборчі дільниці № 730480, 730487 –730492) |
вул.Червоноармійська, 5, м.Чернівці, 58000 |
1 |
ОВО №204 |
місто Новодністровськ, Заставнівський, Кельменецький, Сокирянський, Хотинський райони |
вул.О.Кобилянської, 2а, м.Хотин, Хотинський р-н, Чернівецька обл., 60000 |
1 |
Чернігівська область (7) |
ОВО №205 |
Деснянський район, частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741086, 741096 – 741099) |
вул.Магістратська, 7, м.Чернігів, 14000 |
1 |
ОВО №206 |
частина Новозаводського району міста Чернігова (виборчі дільниці № 741061 – 741085, 741087 – 741095, 741100 – 741108), Ріпкинський, Чернігівський райони |
вул.Шевченка, 48, м.Чернігів, 14027 |
4 |
ОВО №207 |
Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький, Щорський райони |
вул.Г.Костюк, 20, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300 |
1 |
ОВО №210 |
місто Прилуки, Бобровицький, Козелецький, Прилуцький райони |
вул.Іванівська, 57, м.Прилуки, Чернігівська обл., 17500 |
1 |
м.Київ (8) |
ОВО №211 |
Голосіївський район міста Києва |
просп.40-річчя Жовтня, 22/1, м.Київ, 03039 |
1 |
ОВО №213 |
частина Деснянського району міста Києва (виборчі дільниці № 800215 – 800227, 800236 – 800243, 800254 – 800270, 800273 – 800304, 801068 – 801070) |
просп.Маяковського, 39, м.Київ, 02222 |
3 |
ОВО №222 |
частина Солом’янського району міста Києва (виборчі дільниці № 800844 –800849, 800852 – 800864, 800866 – 800868, 800872, 800874 –800876, 800886, 800892 – 800949, 800957) |
вул.Богданівська, 10, м.Київ, 03049 |
2 |
ОВО №223 |
частина Шевченківського району міста Києва (виборчі дільниці № 800965, 800968 – 800974, 800976 – 801066) |
вул.Щербакова, 49, м.Київ, 04111 |
2 |
© WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"
|
|
|