The Internet Archive discovers and captures web pages through many different web crawls.
At any given time several distinct crawls are running, some for months, and some every day or longer.
View the web archive through the Wayback Machine.
Αυτή την εβδομάδα το φωτογραφίζει ο Τάσος Βρεττός, από τους πιο γνωστούς Έλληνες φωτογράφους. Έχει συνεργαστεί με όλα σχεδόν τα ελληνικά περιοδικά και πλήθος ξένων, έχει φιλοτεχνήσει εξώφυλλα δίσκων, ενώ φωτογραφικό υλικό από τη συνεργασία τουμετον Διονύση Φωτόπουλο έχει παρουσιαστεί στο λεύκωμα «Αποκαλύψεις» (εκδ. Αδάμ), καθώς καιστο λεύκωμα «Κάτι το ωραίο» (εκδ. Αντί), ενώ το 2008 κυκλοφόρησε το λεύκωμα «Make-Up» (εκδ. Καστανιώτης). Έχει συμμετάσχει σε πολλές εκθέσεις στην Ελλάδα καιστο εξωτερικό. Η φωτό του εξωφύλλου έγινε πάνω σε concept της Καλλίνας Κυρατσούλη (γεννήθηκε στην Αθήνα το 1975, σπούδασε γραφιστική και εργάζεται στη διαφήμιση) για τις ανάγκες της παράστασης «Era poVera», που ανεβαίνει στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών.
DO IT! Κάθε εβδομάδα ένας καλλιτέχνης αναλαμβάνει να σχεδιάσει το εξώφυλλο της A.V.Στο τέλος της χρονιάς όλα τα εικαστικά εξώφυλλα θα συγκεντρωθούν γιανα εκτεθούν στοΜουσείο Μπενάκη, όπου καιθα είστε όλοι καλεσμένοι.