ATP-toernooi van Moskou 1999
Uiterlijk
ATP-toernooi van Moskou 1999 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Kremlin Cup | ||||||
Editie | 1999 (10e editie) | ||||||
Stad, land | Moskou, Rusland | ||||||
Datum | 8–14 november | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 975.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel / 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | tapijt, binnen | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Moskou | ||||||
Winnaar enkel | Jevgeni Kafelnikov | ||||||
Winnaars dubbel | Justin Gimelstob Daniel Vacek | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Moskou 1999 (met de officiële naam Kremlin Cup) vond plaats van 8 tot en met 14 november 1999. Er werd gespeeld op indoor tapijtbanen in het Olympic Stadium in de hoofdstad van Rusland, Moskou.
Zie Tennistoernooi van Moskou 1999 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
[bewerken | brontekst bewerken]Geplaatste spelers
[bewerken | brontekst bewerken]Nr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Jevgeni Kafelnikov | 2 | winnaar | |
2. | Vincent Spadea | 20 | eerste ronde | Jeff Tarango |
3. | Sébastien Grosjean | 27 | eerste ronde | Goran Ivanišević |
4. | Younes El Aynaoui | 29 | eerste ronde | Nicolas Escudé |
5. | Andrej Medvedev | 33 | kwartfinale | Nicolas Escudé |
6. | Marat Safin | 34 | eerste ronde | Fabrice Santoro |
7. | Marc Rosset | 36 | kwartfinale | Jeff Tarango |
8. | Jiří Novák | 37 | eerste ronde | Cyril Saulnier |
Toernooischema
[bewerken | brontekst bewerken]Finale
[bewerken | brontekst bewerken]finale | ||||
1 | Jevgeni Kafelnikov | 7 | 6 | |
Byron Black | 62 | 4 |
Bovenste helft
[bewerken | brontekst bewerken]eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J Kafelnikov | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Clément | 3 | 2 | 1 | J Kafelnikov | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
D Prinosil | 6 | 6 | D Prinosil | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
A Ilie | 3 | 2 | 1 | J Kafelnikov | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
D Vacek | 6 | 6 | D Vacek | 63 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | M Joezjny | 1 | 4 | D Vacek | 69 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | C Saulnier | 2 | 7 | 6 | Q | C Saulnier | 7 | 3 | 5 | ||||||||||||||||
8 | J Novák | 6 | 63 | 4 | 1 | J Kafelnikov | 64 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Y El Aynaoui | 63 | 65 | N Escudé | 7 | 62 | 3 | ||||||||||||||||||
N Escudé | 7 | 7 | N Escudé | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
J Krošlák | 5 | 7 | 7 | J Krošlák | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
J Siemerink | 7 | 63 | 63 | N Escudé | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
G Cañas | 3 | 7 | 66 | 5 | A Medvedev | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Q | A Stoliarov | 6 | 5 | 7 | Q | A Stoliarov | 6 | 4 | 1 | ||||||||||||||||
Q | M Mirni | 2 | 4 | 5 | A Medvedev | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | A Medvedev | 6 | 6 |
Onderste helft
[bewerken | brontekst bewerken]eerste ronde | tweede ronde | kwartfinale | halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | M Safin | 63 | 5 | ||||||||||||||||||||||
F Santoro | 7 | 7 | F Santoro | 5 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
J Gimelstob | 6 | 6 | J Gimelstob | 7 | 1 | 66 | |||||||||||||||||||
WC | A Tsjerkasov | 3 | 3 | F Santoro | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
H Arazi | 1 | 5 | B Black | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
B Black | 6 | 7 | B Black | 7 | 3 | ||||||||||||||||||||
G Ivanišević | 6 | 7 | G Ivanišević | 64 | 1 | r | |||||||||||||||||||
3 | S Grosjean | 4 | 5 | B Black | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
7 | M Rosset | 3 | 6 | 6 | J Tarango | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
O Ogorodov | 6 | 1 | 3 | 7 | M Rosset | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | A Derepasko | 4 | 1 | S Sargsian | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
S Sargsian | 6 | 6 | 7 | M Rosset | 7 | 64 | 4 | ||||||||||||||||||
A Pavel | 6 | 6 | J Tarango | 5 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | I Koenitsyn | 2 | 2 | A Pavel | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
J Tarango | 7 | 6 | J Tarango | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
2 | V Spadea | 65 | 2 |
Dubbelspel
[bewerken | brontekst bewerken]Geplaatste teams
[bewerken | brontekst bewerken]Nr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | David Adams John-Laffnie de Jager |
29 | kwartfinale | Jiří Novák David Rikl |
2. | Andrej Olchovski David Prinosil |
42 | kwartfinale | Martin Damm Maks Mirni |
3. | Olivier Delaître Fabrice Santoro |
51 | eerste ronde | Andrei Pavel Marc Rosset |
4. | Justin Gimelstob Daniel Vacek |
53 | winnaars |
Toernooischema
[bewerken | brontekst bewerken]eerste ronde | kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||||||||
1 | D Adams J-L de Jager |
7 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
A Kitinov N Zimonjić |
6 | 6 | 4 | 1 | D Adams J-L de Jager |
63 | 69 | ||||||||||||||||||
M Commandeur A Shvec |
3 | 2 | J Novák D Rikl |
7 | 7 | ||||||||||||||||||||
J Novák D Rikl |
6 | 6 | J Novák D Rikl |
3 | 4 | ||||||||||||||||||||
4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 7 | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | ||||||||||||||||||
T Carbonell J Sánchez |
5 | 611 | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
P Pála P Vízner |
5 | P Pála P Vízner |
2 | 4 | |||||||||||||||||||||
M Knowles D Nestor |
5 | r | 4 | J Gimelstob D Vacek |
6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | A Medvedev M Safin |
6 | 3 | 6 | WC | A Medvedev M Safin |
2 | 1 | |||||||||||||||||
WC | A Tsjerkasov M Joezjny |
2 | 6 | 1 | WC | A Medvedev M Safin |
7 | 66 | 6 | ||||||||||||||||
Q | A Pavel M Rosset |
6 | 6 | Q | A Pavel M Rosset |
63 | 7 | 2 | |||||||||||||||||
3 | O Delaître F Santoro |
4 | 1 | WC | A Medvedev M Safin |
3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
M Barnard J Waite |
63 | 2 | M Damm M Mirni |
6 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
M Damm M Mirni |
7 | 6 | M Damm M Mirni |
611 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Kafelnikov J Tarango |
67 | 6 | 4 | 2 | A Olchovski D Prinosil |
7 | 3 | 4 | |||||||||||||||||
2 | A Olchovski D Prinosil |
7 | 3 | 6 |