Europe Cup 2007
Uiterlijk
Europe Cup 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
30e editie | ||||
Gehouden in | Amersfoort, Nederland | |||
Jaar | 2007 | |||
Sport | Badminton | |||
Organisator | Badminton Europe | |||
Medailles | ||||
Eerste | NL Primorye Wladiwostok | |||
Tweede | BC Amersfoort | |||
Derde | CD Rinconda | |||
Edities | ||||
Vorige editie | Europe Cup 2003 | |||
Volgende editie | Europe Cup 2005 | |||
|
De 30e editie van de Europe Cup werd gehouden in 2007 in de Nederlandse plaats Amersfoort. Het toernooi werd gewonnen door het Russische NL Primorye Wladiwostok.
Knock-outronde
[bewerken | brontekst bewerken]kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||||
SHVSM Charkow | 3 | ||||||||||||||
NL Primorye Wladiwostok | 4 | ||||||||||||||
NL Primorye Wladiwostok | 4 | ||||||||||||||
Kastrup-Magleby BK | 1 | ||||||||||||||
NL Primorye Wladiwostok | 4 | ||||||||||||||
BC Amersfoort | 2 | ||||||||||||||
BC Amersfoort | 4 | derde plaats | |||||||||||||
CD Rinconda | 2 | ||||||||||||||
IBMC Issy-les-Moulineaux | 1 | ||||||||||||||
CD Rinconda | 4 | Kastrup-Magleby BK | 3 | ||||||||||||
CD Rinconda | 4 |
Kwartfinales
[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
2007 |
SHVSM Charkow | 3 - 4 | NL Primorye Wladiwostok | Locatie: Amersfoort, Nederland |
| ||||
2007 |
IBMC Issy-les-Moulineaux | 1 - 4 | CD Rinconda | Locatie: Amersfoort, Nederland |
Halve finales
[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
2007 |
NL Primorye Wladiwostok | 4 - 1 | Kastrup-Magleby BK | Locatie: Amersfoort, Nederland |
| ||||
2007 |
BC Amersfoort | 4 - 2 | CD Rinconda | Locatie: Amersfoort, Nederland |
3e plek
[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
2007 |
Kastrup-Magleby BK | 3 - 4 | CD Rinconda | Locatie: Amersfoort, Nederland |
Finale
[bewerken | brontekst bewerken]
| ||||
1 juli 2007 12:00 |
BC Amersfoort | 2 - 4 | NL Primorye Wladiwostok | Locatie: Amersfoort, Nederland |
Eric Pang Lotte Jonathans |
12 - 21, 20 - 22 | Evgenij Dremin Valeria Sorokina | ||
Jie Yao | 21 - 7, 21 - 11 | Evgenia Dimova | ||
Larisa Griga | 17 - 21, 12 - 21 | Nina Vislova | ||
Dicky Palyama | 13 - 21, 18 - 21 | Stanislav Pukhov | ||
Eric Pang | 21 - 14, 21 - 14 | Sergey Lunev | ||
Jie Yao Lotte Jonathans |
16 - 21, 10 - 21 | Nina Vislova Valeria Sorokina | ||
Winnaar
[bewerken | brontekst bewerken]NL Primorye Wladiwostok 1ste titel |