SPORTHU MAGAZIN

Motor Talmácsi fölényesen nyert - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 21.
Talmácsi Gábor megszerezte élete legfontosabb győzelmét! Talmácsi fölényesen nyerte a Maláj Nagydíjat, ezzel 10 pontos előnnyel érkezik majd az utolsó futam helyszínére, Valenciába

Motor Talmácsi készen áll a holnapi versenyre - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 20.
Talmácsi Gábor ma is végig a legjobbak között volt. A szabadedzést megnyerte, az időmérőn pedig hajszállal maradt el a pole pozíciós helytől, 2. lett. Közte és a harmadik helyezett Cortese között már nagy az űr, hiszen a fiatal spanyol tehetség 7 tizedet kapott
Motor Talmácsi Gábor szárazon és vízen is remekelt - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 19.
A hőmérséklet ugyan már sokkal melegebb, mint Ausztráliában volt a múlt hétvégén, már-már lehet, hogy túlságosan is, a szeszélyessége azonban ugyanolyan. 30 fok, magas páratartalom és váratlan eső a nap bármely szakában tömören így jellemezhető a sepangi időjárás
Tereprallye PSI Holding Kupa - 2007. október 12-14. bajnokot avattak!
Egy versennyel az év vége előtt bajnokavatásra került sor a terep-rallye bajnokságban. A vasárnapi első szakaszon a Zapletal-Korejz páros hatalmasat borult és többször át is pördült egy hepe-hupás rész után, így a páros a második helyről kiállni kényszerült
Olimpia - Peking 2008 PEKING TÉGED VÁR - kvízjáték VI.
Országos olimpiatörténeti szellemi vetélkedő
Motor Mikeboy beállt a világhírű sportolók táborába...
Mikeboy más néven Kulman Miki hatalmas megtiszteltetésben részesült, hiszen a világ legjobb napszemüvegeit gyártó cég itthoni forgalmazója a jövőben reklámembereként tekint a rendkívül tehetséges streetifghterre
Tereprallye PSI HOLDING KUPA - 2007. október 12-14. - 2. nap
A Dakar rallyra készülő versenyzőknek jól jött két hónappal a verseny előtt a homokos talaj, amely a mezőny végén haladóknak már annyira kijárt lett, hogy alig tudtak átvergődni a mély nyomokon. Komolyabb izgalmak csak etapon történtek
Gyorsasági autóverseny MNASZ Autós Gyorsasági OB - FMC Kupa, Hungaroring - időmérő edzés, vasárnap
Bárkovics Zoltán a bajnokság utolsó futamára erőre kapott, és feledve tegnapi gyengeségét a legjobb edzésidőt futotta a Shell V-Power Renault Clio Kupában, ideje 2:13,114 lett
Rallye Janika Rally Team - San Remo-rali, az IRC-sorozat 7. futama - Összefoglaló (szombat)
Huszáros hajrá - Az ifjabb Tóth János, Tagai Róbert kettős az IRC-értékelés 15. helyén zárt a sorozat egyik legnehezebb versenyének számító San Remo-ralin, és ami a legfontosabb, karcmentesen hozta be a célba a Peugeot 207 Szuper2000-est