Online: Hradec Kr. - Teplice 1:0, 1. kolo - Chance Liga - Fotbal iDNES.cz
Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Hradec prožil velmi dobrou loňskou sezonu, až do poslední chvíle dokonce usiloval o účast v pohárové Evropě, jenže v play-off o Konferenční ligu podlehl Mladé Boleslavi (1:3.).

Cestou vyřadil shodou okolností také Teplice, které shodně neprožily špatný ročník. Nakonec skončily až desáté, ale dlouho byly blízko tomu nakouknout do nejlepší šestky. Loni jim vyšel především úvod ligy, jak tomu bude letos?

1

Začal první poločas utkání Hradec Kr. - Teplice

1

Čihák hledal dlouhým pasem Harazima, ale míč končí v autu. Vhazují Teplice.

o hráči
63. min Čmelík o hráči
11 Dancák
Dancák
o hráči
22 Kodeš
Kodeš
o hráči
89. min Kaštánek o hráči
26 Horák
Horák
o hráči
6 Pilař
Pilař
o hráči
77. min Hais o hráči
17 Juliš
Juliš
o hráči
74. min Náprstek o hráči
Vlkanova
o hráči
46. min Koubek o hráči

o hráči
72. min Labík o hráči
11 Havelka
Havelka
o hráči
68. min Beránek o hráči
6 Bílek
Bílek
o hráči
58. min Zsigmond o hráči
20 Trubač
Trubač
o hráči
Harušťák
o hráči
72. min Radosta o hráči
10 Horský
Horský
o hráči
25 Gning
Gning
o hráči
58. min Svatek o hráči

Rozhodčí: Černý - Paták, Pospíšil
Počet diváků: 6 248

1

Pilař se po rohovém kopu dostal k centru a Ludha míč vyrazil pouze na další roh.

2

Ten domácí rozehráli na krátko, ale obrana Teplic si poradila.

3

Hosté teď dlouho kombinovali na vlastní polovině, ale nakonec o míč přišli.

4

Horský si nabíhal za hradeckou obranu, ale míč pouze hlavou tečoval a v klidu ho sebral Zadražil.

7

Pilař byl sražen na útočné polovině, ale rozhodčí Černý faul neviděl.

8

Teď už ano. Domácí šestku fauloval Mičevič a Hradec rozehrává standardní situaci z pravé strany.

8

Vlkanova nacentroval na hlavu jednoho ze spoluhráčů, ale Ludha byl pozorný.

9

Zleva centroval Horák, Harazim však na míč nedosáhl. Hosté rozehrávají od vlastní branky.

11

Teplice se pouze zbavily míče, zpátky do hry ho vrátí Čech.

12

Harazim tvrdě dohrál Harušťáka a může být rád, že rozhodčí Černý celou situaci vyřešil pouze domluvou.

14

Čihák to měl proti dotírajícímu Horskému těžké, proto raději míč odehrál do autu.

15

První rohový kop hostů v pohodě odvrátila hradecká obrana. Teplice ale zůstávají na míči.

16
Důležité

Na centr z pravé strany si naběhl Gning a hlavou prověřil Zadražila, který si připisuje první důležitý zákrok.

19

Teplice po dalším přesném centru ohrozily branku Zadražila, ale balón nakonec odvrátil Spáčil.

21
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Abdallah Gning (Teplice)
Gning trefil Vlkanovu do kotníku a po zásluze vidí žlutou kartu.

24

Teď naopak na polovině hřiště zůstává ležet Gning, ale rozhodčí žádný nedovolený zákrok neviděl.

25

Hradec se to snažil vykombinovat, ale finální průnikovou přihrávku překazil jeden z hostujících obránců.

26

Vlkanovu na útočné polovině nešikovně fauloval Horský a domácího fotbalistu tak trochu vysvobodil z těžké pozice.

28

Pilař našel ve vápně Juliše, ten však z otočky nepropálil teplický blok.

29

Z levé strany centroval Dancák a k hlavičce se dostal Harazim. Chyběla však razance i přesnost, lehký balón pro Ludhu.

32

Hradec rozehrává z vlastní poloviny. Zatím na nějaké větší šance čekáme.

33

Harazim ve vzdušném souboji fauloval Harušťáka. Standardka pro Teplice.

35

Cykalo obešel ve vápně Čiháka a pod sebou hledal volného spoluhráče. Naštěstí pro Hradec nebyla nahrávka přesná.

37

Hradec zamkl Teplice před brankou, ale k centru Pilaře se Juliš nedostal a následná průniková přihrávka na Vlkanovu byla moc dlouhá.

39

Harazim dobře neodhadl míč, Harušťák ale následně z levé strany nenacentroval přesně.

40

Vlkanova při rozehrávce rohového kopu podklouzl a míč na přední tyči odehrál jeden z hostujících hráčů.

43

Domácí kotel pěkným choreem přivítal navrátilce Adama Vlkanovu. Na hřišti se toho však moc zajímavého neděje.

45

Kodešův centr v pohodě sebral Ludha. Hosté se ale míče okamžitě zbavují a ten končí na druhé straně u Zadražila.

45
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Štěpán Harazim (Hradec Kr.)

45

Teplice dostaly ještě možnost z rohového kopu, ale Spáčil a potom i Čihák míč odehráli hlavou.

Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Michal Bílek (Teplice)
Bílek na rohu pokutového území sundal Juliše, nebezpečná standardka pro Hradec.

47

Pilařův přímý kop ale hostující obrana odvrátila.

48

Další Pilařův přímý kop skončil centrem, který nikdo nezasáhl.

50

Tentokrát z přímého kopu centroval Dancák, Kodešův zásah gólový nebyl.

53

Bílek zkusil z půlky hřiště překvapit Zadražila, míč trefil dobře, ale gólman byl zpátky u branky včas.

56

Teplice se dostávají do hry, po Horákově zásahu budou zahrávat rohový kop.

58

Nyní centroval Mareček, Zadražil míč jen vyboxoval a ten končí v autu.

60

Harazimův centr vypadal nebezpečně, ale pak skončil nad břevnem hostující branky.

62

Kodeš se uvolňoval v pokutovém území a spadl, pokutový kop nebude.

63
Střídání

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Štěpán Harazim, nahradil ho Lukáš Čmelík

65

Teplice teď docela dobře kombinovaly, ale nabídku do pokutové území stáhl Zadražil.

67

Ludha stáhl centr z přímého kopu, pak ale míč hodil do autu, protože má zdravotní problémy Havelka.

68
Střídání

Střídání Teplice: ze hřiště odešel Filip Havelka, nahradil ho Marek Beránek

70

Po centru se najednou hosté dostali do největší šance zápasu, ale Horský si na Zadražila nepřišel.

70

Juliš ve druhé půli ožil, nyní vybojoval rohový kop.

71

Po něm a vráceném míči do pokutového území se dostal do šance Koubek, ale branku netrefil.

Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Petr Kodeš (Hradec Kr.)

Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Daniel Hais (Hradec Kr.)

80

Horský se na levé straně nejprve výborně uvolnil, ale pak nepřešel přes Čiháka a šanci tak nepřipravil.

80

Počet diváků 6 248

81
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Matěj Koubek (Hradec Kr.)
Koubek se řítil do šance, ale dal si míč daleko a pak dojel jednoho z obránců.

84
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal František Čech (Hradec Kr.)

86

Hosté zahráli pěkný přímý kop, Svatek ale branku hlavou netrefil.

86
Žlutá karta

Žlutou kartu dostal Samuel Dancák (Hradec Kr.)
Dancák stáhl pronikající Svateka.

87

Další špatná chvíle pro již ztěžka hrajícího Kodeše, kterého zasáhl vlastní brankář, znovu ošetřujeme.

88

S Kodešem to nevypadá nejlépe, stále leží na zemi, dokonce přicházejí na řadu nosítka.

89

Kodeš je odnášen, nahradí ho Kaštánek.

89
Střídání

Střídání Hradec Kr.: ze hřiště odešel Petr Kodeš, nahradil ho Daniel Kaštánek

90

Teplicím se roh vůbec nepovedl, jenomže pak se dostal k míči Zygmond a po teči Čiháka skončil míč v brance.

90

Ještě ale něco řeší VAR, tak uvidíme.

90

Řeší se, zda zpackaný roh nerozehrál Trubač dvěma doteky. To je situace!

90

Gól neplatí!

90

Nastavujeme pět minut.

90

Tak to vzhledem k zásahu VARu bude 9 minut.

90
Góly

Karel Spáčil (Hradec Kr.) vstřelil gól. Hradec Kr. - Teplice 1:0
Tak nyní platit bude, Spáčil míč napálil a Ludha tečovaný míč přes zásah mimo branku nedostal. Neuvěřitelné!