SPORTHU MAGAZIN

Golyósportok San Marino 2007. október 4-7 egyéni Bocsa Európa-bajnokság - beszámoló
Örömmel és nem kis büszkeséggel tudatom Önökkel és reményeim szerint érdeklődő sporttársaimmal, hogy a San Marinoban 2007. október 4-7. között megrendezésre került...

Rallye Nyírád rallye - Ismét ralibajnok a Benik- Varga kettős
A Benik Balázs, Varga István (Ford Focus RS WRC03) kettős nyerte az I. Nyírád- ralit, s ezzel a páros megvédte bajnoki címét is
Rallye Másodszor is másodikak - Subaru Rally Team Hungary - Nyirád Rali beszámoló
Öröm a köbön – nagyjából így lehetne összefoglalni Herczig Norbert és Csökő Zoltán első perceit közvetlenül a Nyirád Rali utolsó gyorsasági szakasza után
Motor Talmácsi fölényesen nyert - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 21.
Talmácsi Gábor megszerezte élete legfontosabb győzelmét! Talmácsi fölényesen nyerte a Maláj Nagydíjat, ezzel 10 pontos előnnyel érkezik majd az utolsó futam helyszínére, Valenciába
Motor Rizi a 4. helyről rajtolhatott volna a Stock 600 Európa Kupa Cartagenai futamán
Rizmayer Gábor egész évben fantasztikus eredményekkel örvendeztette meg hazánkat ezzel megköszönve a Magyar Suzuki ZRT támogatását
Motor Talmácsi készen áll a holnapi versenyre - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 20.
Talmácsi Gábor ma is végig a legjobbak között volt. A szabadedzést megnyerte, az időmérőn pedig hajszállal maradt el a pole pozíciós helytől, 2. lett. Közte és a harmadik helyezett Cortese között már nagy az űr, hiszen a fiatal spanyol tehetség 7 tizedet kapott
Motor Talmácsi Gábor szárazon és vízen is remekelt - MALAJZIA, SEPANG - 2007. október 19.
A hőmérséklet ugyan már sokkal melegebb, mint Ausztráliában volt a múlt hétvégén, már-már lehet, hogy túlságosan is, a szeszélyessége azonban ugyanolyan. 30 fok, magas páratartalom és váratlan eső a nap bármely szakában tömören így jellemezhető a sepangi időjárás
Tereprallye PSI Holding Kupa - 2007. október 12-14. bajnokot avattak!
Egy versennyel az év vége előtt bajnokavatásra került sor a terep-rallye bajnokságban. A vasárnapi első szakaszon a Zapletal-Korejz páros hatalmasat borult és többször át is pördült egy hepe-hupás rész után, így a páros a második helyről kiállni kényszerült
Olimpia - Peking 2008 PEKING TÉGED VÁR - kvízjáték VI.